Przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzki biur i firm – Co obejmuje nasza oferta?

Bezpieczne i terminowe przeprowadzki firm to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę, iż zmiana siedziby firmy to niezwykle skomplikowany proces, w związku czym oferujemy szereg dodatkowych usług, dzięki którym przebiegnie on dużo sprawniej. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i bezpieczny transport firmowego mienia. Nasze kompleksowe usługi obejmują m.in.:

– dostarczenie niezbędnych materiałów do pakowania (kartony, worki, folie, wypełniacze itp.),

– pomoc w montażu i demontażu mebli,

– profesjonalne zabezpieczenie delikatnej elektroniki i specjalistycznej aparatury (np. lekarskiej),

– terminowy i bezpieczny transport ładunku,

– możliwość rozładowania towarów w kilku miejscach (np. magazyny lub inne oddziały),

– utylizację zniszczonych lub niepotrzebnych rzeczy (elektronika, meble itp.),

– zniesienie oraz wniesienie mienia niezależnie od obecności windy.

W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie przeprowadzki biur i firm zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub skorzystania z dedykowanego formularza kontaktowego na naszej stronie.

Przeprowadzka biur Wrocław – dlaczego my?

Dzięki wieloletniej praktyce w zakresie przeprowadzek firmowych jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczny i terminowy transport. Naszych specjalistów wyróżnia przede wszystkim wysoka kultura pracy oraz całkowita dyskrecja, która niezbędna jest przy przewożeniu firmowej dokumentacji. Mając na uwadze specyfikę niektórych branży oraz biznesów bierzemy pod uwagę wszystkie uwagi i prośby klientów, dzięki czemu nie trzeba martwić się uszkodzeniem ładunku w trakcie podróży. W zależności od potrzeb oferujemy pomoc w przeprowadzce do Wrocławia lub wyprowadzce do innego miasta. W przypadku usług związanych z utylizacją i wywozem zniszczonych mebli lub elektroniki działamy ekologicznie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Przeprowadzki firm – bezpłatna wycena i przejrzysty kosztorys

Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie, dzięki czemu nie trzeba przepłacać za niepotrzebne usługi. Zadowolenie naszych klientów ma dla nas bardzo wysoki priorytet, w związku z czym staramy się uwzględniać wszystkie wytyczne. Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnej wyceny, zachęcamy do pozostawienia bardziej szczegółowych informacji dotyczących transportu w formularzu, który znajduje się w zakładce Cennik. W kwestii takiej jak przeprowadzka biur Wrocław jest miastem, w którym najbardziej opłaca się skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Po uzyskaniu niezbędnych do wyceny informacji przedstawimy przejrzysty i niezobowiązujący kosztorys.

Transport firmowy – jakie informacje potrzebne są do wyceny?

Do przygotowania bezpłatnego kosztorysu danego zlecenia potrzebne nam będą szczegółowe informacje dotyczące:

– wielkości, ilości i ciężaru mienia,

– odległości pomiędzy miejscem docelowym a początkowym,

– obecności windy lub liczby pięter jeśli jej nie ma,

– terminu transportu lub przeprowadzki,

– możliwości podjazdu pod wejście budynku.

Przeprowadzki firm Wrocław centrum

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów składającej się m.in. z dużych busów, które dostosowane zostały pod kątem przestrzeni oraz mocowania ładunku, jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do najwęższych ulic. Zdajemy sobie sprawę, iż centrum Wrocławia to bardzo atrakcyjna lokalizacja z perspektywy przedsiębiorcy. Niestety ze względu na dużą liczbę mostów i niekończących się remontów dróg uniemożliwia to często transport większym pojazdem. Nasi specjaliści doskonale radzą sobie w takich warunkach, dzięki czemu transport firmowy odbywa się sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z ustalonym harmonogramem.