Transport mebli

Profesjonalny transport mebli Wrocław i okolice Wrocławia

Kupiłeś nowy komplet wypoczynkowy i chcesz go przywieźć do domu? A może przeprowadzasz się i potrzebujesz przetransportować regały i komody do nowego mieszkania? Samodzielny transport mebli wymaga odpowiednio dużego i pojemnego pojazdu, a mało które meble zmieszczą się w standardowym aucie osobowym, nawet typu kombi. Dlatego jeśli interesuje Cię kompleksowy i sprawny transport mebli, Wrocław to natomiast miejsce załadunku i rozładunku towaru, służymy fachową pomocą.

Firma Dan-Jan świadczy usługi przewozu mebli na terenie Wrocławia i okolic od lat. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, które są w pełni przystosowane do transportu ładunków wielkogabarytowych. Dzięki temu z łatwością przewozimy duże, składające się z wielu elementów komplety mebli. Wszystkie przedmioty są odpowiednio zabezpieczone w trasie za pomocą pasów, plandek czy koców zapobiegających przesuwaniu. To daje pewność, że dotrą w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Gwarantujemy, że żaden z elementów umeblowania nie zostanie zniszczony.

Kompleksowy i tani transport mebli Wrocław

Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie transportu mebli we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Możesz zdecydować się wyłącznie na przewóz ładunku, a także na dodatkowe usługi. Oferujemy bowiem możliwość rozładowania oraz wniesienia mebli pod drzwi domu. Możemy ponadto dostarczyć materiały ochronne potrzebne do ochrony umeblowania, a także pomóc w ich bezpiecznym zapakowaniu i zniesieniu po schodach.

Nasze umiejętności i odpowiednie wyposażenie pozwala nam na ostrożny i sprawny przewóz mebli każdego rodzaju i o dowolnych wymiarach. Mamy doświadczenie w transportowaniu wartościowych mebli, w tym antyków. Możesz zatem powierzyć nam cenną szafę, komodę czy łóżko, ponieważ dostarczymy je nienaruszone na miejsce.

Przewóz mebli Wrocław – ceny

Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny transportu mebli we Wrocławiu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę kilka czynników, m.in. wielkość ładunku, odległość pomiędzy miejscem załadunku a lokalizacją docelową oraz dodatkowe usługi. Jeśli chcesz wiedzieć, ile konkretnie kosztuje tani transport mebli we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu. Po poznaniu Twojego zapotrzebowania przedstawimy Ci indywidualną wycenę usługi.

Jakie meble przewozimy?

Odpowiednia flota pojazdów wraz z niezbędnym wyposażeniem pozwala nam na transport mebli we Wrocławiu dowolnego rodzaju. Nasi klienci najczęściej potrzebują pomocy w przewozie mebli wypoczynkowych, tj. foteli, kanap i sof. Ponadto transportujemy m.in. krzesła, komody, biurka, łóżka, stoły oraz regały. Zajmujemy się przewożeniem zarówno pojedynczych mebli, jak i całych zestawów umeblowania.

Jak zabezpieczyć meble podczas transportu?

Nasi pracownicy zawsze starannie i dokładnie zabezpieczają ładunki w pojeździe, co zapobiega ich otarciom i zniszczeniom. Jeśli chcesz mieć jednak pewność, że Twoja szafa, kanapa czy stół nie ulegną uszkodzeniu podczas np. znoszenia ze schodów, pamiętaj o ich odpowiednim opakowaniu jeszcze w domu.

Przede wszystkim zabezpiecz rogi oraz nogi mebli, korzystając z folii bąbelkowej, gąbki albo kartonu. Jeśli to możliwe, rozłóż meble na części składowe. Złożone łóżka, szafy czy stoły są szybsze w transporcie, jednakże to meble rozłożone łatwiej zabezpieczyć. Ponadto zajmują one mniej miejsca. Każdą część, np. blat stołu czy front szafki, owiń więc folią bąbelkową i folią stretch, obłóż styropianem bądź tekturą. To szybki, niedrogi, a jednocześnie skuteczny sposób na dodatkową ochronę umeblowania w transporcie.