Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów

Przeprowadzka domów należy do najczęściej wykonywanych usług przez firmy zajmujące się transportem. Przeniesienie całego dobytku z dużego domu wymaga doskonałej organizacji oraz dużo pracy i wysiłku. Nic dziwnego, że niewiele osób decyduje się na samodzielne podjęcie się tego zadania. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się zatrudnienie profesjonalistów. We Wrocławiu działa wiele firm świadczących takie usługi. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Przeprowadzki domów Wrocław i okolice – zalety wynajęcia fachowców

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą w branży przeprowadzek. Oferujemy kompleksową pomoc na wszystkich etapach związanych z przenosinami pod nowy adres. Dostępne usługi obejmują nie tylko sam transport, ale także wiele dodatkowych opcji, takich jak wykonanie koniecznych czynności demontażowych, spakowanie dobytku klienta, odpowiednie zabezpieczenie go przed uszkodzeniami oraz przeniesienie do samochodu transportowego, a następnie wypakowanie i ustawienie w nowym domu, włącznie z ewentualnymi pracami montażowymi. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, a także doświadczeniem, dzięki czemu wszystkie te czynności jesteśmy w stanie przeprowadzić szybko i sprawnie, zachowując przy tym największą troskę o bezpieczeństwo rzeczy należących do naszych klientów. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednak z przyjemnością podejmiemy się przeprowadzki domu z tych okolic do innego miasta na terenie kraju lub za granicą.

Ile kosztuje przeprowadzka domów?

Koszt kompleksowej przeprowadzki jest ustalany indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników. Należy do nich ilość, rozmiar oraz waga przewożonego mienia, odległość pomiędzy punktem początkowym i docelowym, ilości czasu na wykonanie wszystkich zadań, a także liczby pracowników potrzebnych do przeprowadzenia zlecenia. Bierzemy pod uwagę także wszelkie trudności, jak np. konieczność znoszenia i wnoszenia po schodach gabarytów, brak możliwości zaparkowania bezpośrednio pod drzwiami domu itd. Staramy się jednak zapewnić jak najbardziej konkurencyjne ceny, a jednocześnie adekwatne do jakości świadczonych usług. Podczas wyboru firmy przewozowej nie należy kierować się jedynie niską ceną. Warto dokładnie zapoznać się z zakresem wykonywanych prac. Nasi pracownicy omawiają z klientem szczegółowo zlecenie, aby nie doszło do żadnych nieporozumień na etapie przeprowadzki. Zachęcamy też do sprawdzenia opinii na nasz temat, które stanowią najlepszy dowód poziomu wykonywania usług.

Przeprowadzka domów Wrocław – jak się przygotować?

Do najczęstszych błędów popełnianych podczas przeprowadzek domów należy niewłaściwie zapakowanie dobytku – źle zabezpieczone kartony z ciężkimi przedmiotami mogą się rozerwać podczas przenoszenia, a brak odpowiedniego wypełniania przyczynia się do zarysowań lub pęknięć delikatnych przedmiotów. Innym błędem okazuje się niewzięcie pod uwagę rozmiarów mebli, które podczas przeprowadzki okazują się być za duże, by zmieściły się we framudze. Aby tego uniknąć, najlepiej rozebrać je na części, jeśli jest to możliwe. W końcu niewłaściwie oszacowanie wielkości całego mienia może skończyć się tak, że zabraknie dla niego miejsca w samochodzie. Ponadto dobrze przygotować miejsce postojowe dla firmy przewozowej, a także usunąć wszystkie przeszkody, które mogłyby spowolnić przenoszenie dobytku. Wszystkie szczegóły omówimy osobiście, gdy zdecydujesz się skorzystać z oferty przeprowadzki domów – okolice Wrocławia to obszar na którym powinien znajdować się punkt początkowy, natomiast miejsce może być dowolne.