Przeprowadzki Wrocław cennik

Nasza oferta została stworzona dla wszystkich, którzy potrzebują kompleksowej i rzetelnej pomocy podczas przeprowadzki we Wrocławiu. Cennik i cena poszczególnych usług zostały wymienione poniżej.

Zmiana mieszkania to wyzwanie, które wymaga dobrej organizacji i staranności, którymi nasza firma może się pochwalić dzięki latom doświadczenia. Jesteśmy gotowi sprostać wszystkim Twoim potrzebom i oczekiwaniom, aby sprawić, że przeprowadzka będzie łatwa, bezstresowa i efektywna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który zawiera pełną gamę profesjonalnych usług przeprowadzkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i budżetu klientów.

Od czego zależy cena przeprowadzki?

Nie da się jednoznacznie określić, ile powinna kosztować przeprowadzka, ponieważ zależy to od wielu czynników, które różnią się od siebie w zależności od przypadku. Na finalną cenę wpływ mają m.in.:

Oferta naszej firmy przeprowadzkowej to więcej niż transport. W ofercie naszych usług znajdują się także dodatkowe opcje, takie jak demontaż sprzętów, pakowanie mienia i zabezpieczenie go przed uszkodzeniami, zniesienie do samochodu, a następnie wypakowanie, ustawienie i montaż w nowym miejscu zamieszkania.

Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt i narzędzia, ale także lata doświadczenia, co sprawia, że przeprowadzki z nami przebiegają szybko i sprawnie. Zawsze zachowujemy szczególną ostrożność, dbamy o bezpieczeństwo dobytku klienta oraz wykonujemy zlecenia tak, aby każdy był zadowolony.

Ceny

0 – 100km – 2zł/km
100 – 400km – 1,8zł/km
400 – 1000km – 1,6zł/km

Przykładowe trasy

Wrocław-Warszawa – 1300 zł
Wrocław – Łódź – 800 zł
Wrocław – Poznań – 750 zł
Wrocław – Gdańsk – 2000 zł
Wrocław – Berlin – 1350 zł
Wrocław – Kraków – 1200 zł

Wyżej wymienione kwoty, są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.

1. Duży bus – od 120 zł
2. Plandeka – od 150 zł
3. Kontener z windą – od 160

Potrzebujesz pomocy w transporcie swoich rzeczy do nowego mieszkania lub domu? Nasza firma przeprowadzkowa z Wrocławia gwarantuje przejrzysty cennik i solidnie wykonane usługi. Zapraszamy do kontaktu z Dan-Jan!

WYCEŃ TRANSPORT
Skąd:Dokąd:Przygotowanie przedmiotów:Rozkręcanie mebli: Tak Niecaptcha