Transport AGD i RTV

 

Transport sprzętu RTV i AGD

Samodzielny transport sprzętu RTV i AGD nie należy do najłatwiejszych zadań w przypadku braku odpowiedniego pojazdu. Artykuły gospodarstwa domowego (AGD) oraz urządzenia radiowo-telewizyjne (RTV) ze względu na delikatną konstrukcję wymagają przedsięwzięcia odpowiednich środków zabezpieczających. Elektronika w postaci lodówek, telewizorów, pralek czy piekarników to często jedne z najdroższych urządzeń w całym gospodarstwie domowym. Zlecenie transportu profesjonalistom to doskonały sposób na zagwarantowanie bezpieczeństwa niezależnie od długości trasy. Transport sprzętu AGD i RTV to jedna z wielu usług dostępnych w ofercie firmy Przeprowadzki Dan-Jan, która specjalizuje się w przewożeniu delikatnych oraz gabarytowych towarów na terenie całego kraju.

Transport sprzętu AGD i RTV – dlaczego my?

Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu mamy wszelkie niezbędne kwalifikacje w zakresie transportu sprzętu RTV/AGD. Zadowolenie naszych klientów ma dla nas najwyższy priorytet, w związku z czym wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie. Nowoczesna flota pojazdów to jeden z wielu atutów współpracy z Przeprowadzki Dan-Jan, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawny i bezpieczny transport na terenie Polski. W kwestii takiej jak transport AGD Wrocław jest miastem, w którym opłaca się skorzystać z naszych usług. Samodzielne przewożenie tego rodzaju sprzętu nawet na niewielką odległość to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu. Decydując się na zakup elektroniki z wyższej półki, nie warto ryzykować, ponieważ ubezpieczenie z reguły nie obejmuje nieumyślnego uszkodzenia w transporcie.

Transport sprzętu RTV i AGD – W jakich sytuacjach przydają się usługi profesjonalistów?

Wbrew pozorom transport sprzętu AGD i RTV przydaje się nie tylko przy przeprowadzkach. Z usług profesjonalistów opłaca się także skorzystać w przypadku zakupu nowego urządzenia lub dalszej odsprzedaży używanego sprzętu. Dzięki wsparciu profesjonalistów z Przeprowadzki Dan-Jan nie trzeba się martwić brakiem odpowiedniego pojazdu lub siły potrzebnej do wyniesienia starego urządzenia z mieszkania. W większości starych wrocławskich kamienic (szczególnie tych zaliczających się do listy zabytków) brak windy nikogo nie zaskakuje. Samodzielnie wniesienie lub zniesienie np. pełnowymiarowej lodówki albo kilkudziesięciocalowego telewizora w takich warunkach jest dosyć problematyczne. Można oczywiście próbować, ale niestety w większości przypadków zakończyć się może nieumyślnym uszkodzeniem urządzenia. Dzięki pomocy ze strony naszych ekspertów nie trzeba rezygnować z zakupu nowego sprzętu z tak trywialnego powodu jak brak windy.

Transport AGD Wrocław – jaki pojazd transportowy wybrać?

W ofercie Przeprowadzki Dan-Jan znaleźć można 3 rodzaje pojazdów transportowych, które zagwarantują łatwy i bezpieczny transport. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest oczywiście kontener z windą, która niezbędna jest przy transporcie delikatnych towarów. W przypadku niewymiarowych sprzętów dobrym wyborem okazać się może furgonetka z plandeką, ale w większości przypadków w zupełności wystarczy klasyczny duży bus.

Transport RTV Wrocław – od czego zależy cena usług?

W kwestii takiej jak transport RTV Wrocław jest jednym z wielu miast na terenie Polski, w których oferujemy nasze usługi. Najprostszym sposobem na uzyskanie precyzyjnej wyceny jest skorzystanie z dedykowanego formularza kontaktowego w zakładce Cennik. Znaleźć tam można także bardziej szczegółowe informacje dotyczące czynników warunkujących koszt naszych usług w zakresie transportu AGD i RTV.