Przeprowadzki i transport Wrocław

OFERTA

Zajmujemy się transportem wszelakich ładunków, ale przeprowadzki to nasza specjalność. Jeśli chcesz szybko i bez problemu przeprowadzić się do nowego lokum, skorzystaj z naszych usług

Przeprowadzki Wrocław – tanio i profesjonalnie

Zmieniasz miejsce zamieszkania i planujesz przeprowadzkę? A może zamierzasz zmienić lokalizację biura i chcesz przenieść w nowe miejsce firmowy sprzęt, dokumenty i meble? Jeśli interesuje Cię profesjonalna firma przeprowadzkowa, która sprawnie, niezawodnie i w dobrej cenie zrealizuje każdą przeprowadzkę, zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu doskonale wiemy, jak bezpiecznie zapakować, przewieźć i wypakować dobytek każdego rodzaju. Świadczymy usługi przez 7 dni w tygodniu, co pozwala nam dostosować je w pełni do wymagań Klienta. Planujesz przeprowadzkę w środę wieczorem albo niedzielę rano? Będziemy na miejscu w ustalonym terminie, aby przetransportować meble, sprzęty AGD i RTV, książki oraz dowolne inne przedmioty pod wskazany adres. Naszą domeną są przeprowadzki domów, mieszkań i biur. Przedmieście Oławskie, Wrocław i okolice to główny obszar działania naszej firmy, ale z powodzeniem od lat realizujemy też usługi transportowe i przeprowadzki krajowe, a nawet międzynarodowe.

Nasze bogate doświadczenie i umiejętności to nie wszystko. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami o różnej ładowności, co pozwala nam na przewóz ładunków dowolnego rodzaju i znacznie skraca czas transportu. Przewozimy również duże narzędzia, materiały budowlane, delikatny sprzęt i instrumenty muzyczne. Wybierając naszą firmę, masz gwarancję, że przewożony ładunek zostanie odpowiednio zabezpieczony i dowieziony we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie.
Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że najtańsze przeprowadzki mogą iść w parze z największym profesjonalizmem. Zapewniamy najwyższą jakość usług w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie.

TRANSPORT ŁADUNKÓW

ZAJMUJEMY SIĘ TRANSPORTEM WSZELAKICH ŁADUNKÓW, ALE PRZEPROWADZKI TO NASZA SPECJALNOŚĆ. ZAJMUJEMY SIĘ TYM OD LAT. JEŚLI CHCESZ SZYBKO I BEZ PROBLEMU PRZEPROWADZIĆ SIĘ DO NOWEGO LOKUM, SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

Transport mebli Wrocław

POMOC W PRZEPROWADZKACH

DOSTARCZAMY MATERIAŁY DO PAKOWANIA, ZABEZPIECZAMY CIĘŻKIE I CENNE PRZEDMIOTY, DEMONTUJEMY I SKŁADANY MEBLE, ZAPEWNIAMY WYWÓZ I UTYLIZACJĘ ZUŻYTEGO SPRZĘTU RTV AGD

Przeprowadzki

Cennik

PRZEWOZIMY

TRANSPORT ŁADUNKÓW

Podejmiemy się przewozu materiałów budowlanych, dużych narzędzi i instrumentów, delikatnego sprzętu. Zabezpieczymy go i dowieziemy we wskazane miejsce w stanie nienaruszonym, a na Twoje życzenie rozpakujemy i zainstalujemy.

TRANSPORT MEBLI

Oferta naszej firmy to również transport mebli. Profesjonalne zaplecze pozwala nam realizować transport zgodnie z wytycznymi klientów, a tabor zawsze sprawnych technicznie samochodów dostawczych umożliwia nam bezpieczne i bezproblemowe dostarczenie powierzonego mienia.

PRZEPROWADZKI FIRM

Oferta przygotowana przez naszą firmę została stworzona w oparciu o doświadczenie oraz staranne śledzenie bieżących potrzeb przedsiębiorców. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że fachowa pomoc przy przeprowadzce firmy, bez względu na profil jej działalności jest kluczowa i dlatego też takie wsparcie chcemy zapewnić. Operujemy samochodem dostawczym, który jest przystosowany do realizacji przeprowadzek firm, zarówno jeśli chodzi o transport komputerów, dokumentów, mebli biurowych i konferencyjnych, ale również innych ładunków stanowiących mienie przedsiębiorstwa, składowanych np. w archiwach lub magazynach.

PRZEPROWADZKI OSÓB PRYWATNYCH

Klient zobowiązuje się do spakowania we własnym zakresie całego przewożonego mienia. W dniu przeprowadzki my zajmujemy się zabezpieczeniem mebli, sprzętu RTV i AGD itp. oraz załadunkiem, transportem i rozładunkiem mienia. Jeśli klient życzy sobie abyśmy to my, spakowali jego mienie, to istnieje taka możliwość. Możemy również na życzenie klienta dostarczyć kartony, worki, taśmy, folie bąbelkowe itp. Bezpłatnie doradzimy jak to profesjonalnie zrobić.

PRZEPROWADZMI MIĘDZYMIASTOWE

Główny obszar działalności naszej firmy to Wrocław i okolice miasta. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju. Oferta, która przygotowaliśmy to pakiet usług stanowiących odpowiedź na oczekiwania klientów. Bardzo ważne jest dla nas zagwarantowanie Państwu kompleksowej pomocy w ramach przeprowadzek oraz transportu.

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Od lat pomagamy Klientom przy przeprowadzkach zagranicznych. Do każdej przeprowadzki międzynarodowej podchodzimy bardzo starannie. Precyzyjnie planujemy każdy etap, przygotowujemy zaplecze logistyczne i wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów, aby sprostać wymaganiom. Z uwagi na fakt, że przeprowadzki zagraniczne to przedsięwzięcia skomplikowane i wymagające bardzo dokładnego zaplanowania prosimy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług o możliwie najwcześniejsze poinformowanie nas o przeprowadzce. Dzięki temu żaden istotny szczegół nie zostanie w pośpiechu pominięty, a sama przeprowadzka międzynarodowa zostanie sfinalizowana sprawniej. Ponadto chcemy podkreślić, że wycenę przeprowadzek zagranicznych zawsze realizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę lokalizację docelową, liczbę kilometrów oraz naturalnie ilość mienia.

OPINIE

Co mówią klienci

Duży bus

od 120zł

Plandeka

Od 150zł

Kontener z windą

od 160zł

KONTAKT

Dan-Jan Przeprowadzki Wrocław – Transport Daniel Grobelny
Broniewskiego 1/23
51-120 Wrocław
NIP 895-114-19-51
REGON 021489370
Alior Bank
71 2490 0005 0000 4500 6388 0778


captcha